درباره دیزل ژنراتور کامینز  Cummins

کمپانی کامینز (Cummins) با شعار Our Energy Works for You یک مچموعه بزرگ است که در زمینه طراحی، تولید، فروش و خدمات موتورهای دیزلی و فناوری های مربوط به آنها و برق اضطراری و دائم در سراسر جهان فعالیت می کند. این شرکت از طریق شبکه بزرگ خود شامل 79 کارخانه، 500 شرکت وابسته به خود و یا مستقل توزیع و بیش از 5200 مرکز فروش در 190 کشور دنیا به ارائه سرویس و محصولات خود می پردازد. بخش تامین کننده برق اضطراری کامینز، موتور برق از  2.5 تا 2700 kW را تولید و عرضه می کند. همچنین خود کمپانی کمنز قطعات یدکی محصولات کامینز شامل انواع فیلترها، توربو شارژر و دیگر قطعات اصلی را پشتیبانی می کند.

دیزل ژنراتور کمنز  امروزه در سراسر جهان به عنوان یک محصول شناخته شده و دارای قابلیت اطمینان بالا مطرح است و پروژه های بزرگی را پشتیبانی میکند.

موتورهای دیزل کامینز که در خود کمپانی کامینز پاور (Cummins Power) کوپله می شوند در بازار ایران موجود است که دیزل پارت ارائه دهنده آنهاست.  لطفا برای اطلاعات بیشتر فنی و یا قیمت ها با دیزل پارت تماس بگیرید و برای مشاهده دستگاه های موجود با برند کامینز به صفحه محصولات ما مراجعه و  یا اینجا کلیک کنید.

برای مشاهده مدل های موتور دیزل کامینز که  در دیزل ژنراتورهای فابریک این کمپانی استفاده می شوند به بخض موتورهای دیزل مراجعه کنید